Protipožární Dveře HSE

Protipožární dveře jsou zkoušené jako protipožární uzávěr. Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o výrobky HSE Humpolec, tedy o ocelové protipožární dveře a ocelové zárubně. Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm, případně 1 mm. Výplň dveřního křídla tvoří izolační ohnivzdorné desky. V místě zámku a závěsů jsou dveře zesíleny ocelovými výztuhami. Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů. Protipožárních dveře je možné objednat s proskleným výřezem. Přesné rozměry proskleného pole a jeho umístění závisí na rozměrech dveřního křídla a stupně požadované protipožární odolnosti. Všechny protipožární uzávěry jsou zkoušeny v akreditovaných zkušebnách a mají potřebné certifikáty a atesty. Bližší technické informace Vám rádi zašleme na požádání.

Falcové
Bezfalcové
.........................................................................................................................................................................................................................
Objednávkový formulář ( PDF / XLS )
Vzor pro vyplnění objednávkového formuláře
.........................................................................................................................................................................................................................
Technické názvosloví k ZK dveřím
Normované rozměry pro falcové dveře dle ČSN
Normované rozměry pro bezfalcové dveře dle vnitropodnikové normy HSE, spol. s r. o.


Ukazky realizací

 

Ukazka ze zkušebny

Obecný popis

Protipožární uzávěry jsme schopni vyrobit i v nestandardních rozměrech a provedeních. Dveře dodáváme i ze žárově pozinkovaného ocelového plechu síly 1 mm. Na všechny dveřní křídla jsme schopní namontovat příslušenství jako např.:

   - Elektrické zámky,
   - samozavírače,
   - řadiče křídel,
   - bezpečnostní kování,
   - panikové kování,
   - EPS systémy.

Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zákazníka s našimi pracovníky. Zvolený druh příslušenství musí mít protipožární atesty. Protipožární uzávěry se dodávají standardně bez zárubně. Dveře dodáváme bez kování, prosklené dveře dodáváme beze skla, pouze se zasklívacími lištami.