KARIÉRA V HSE

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ KVALITNÍ ČESKÉ VÝROBY, POJĎTE UDĚLAT KARIÉRU V HSE.

U nás se Vám bude líbit. Kromě velmi nadstandardních platových podmínek a řady zajímavých finančních i nefinančních benefitů nabízíme místo, kde Vás práce bude bavit. V zaměstnání trávíme velkou část života a v HSE děláme vše pro to, aby naše pracovní prostředí bylo inspirující a příjemné. My chodíme do práce rádi. A co Vy?

Manažer údržby a správy majetku / Facility Manager (f/m/d) | Humpolec Česká republika

Vaše role

Facility Manager vede tým 15 zaměstnanců, spolupracuje s externími agenturami, aby zabezpečil nezbytné prostředí pro úspěch projektu a implementoval a podporoval vysoké standardy péče o  nemovitosti a tím zajistil vysokou úroveň bezpečnosti v našem závodě v Humpolci.

Vaše povinnosti:

Vaše dovednosti a zkušenosti:

Dobrý důvod, proč se připojit:

Jednáme čestně, investujeme do lidí, inspirujeme prostřednictvím inovací, plníme naše sliby a zlepšujeme se každý den.

Pro tuto roli hledáme pragmatického, procesně orientovaného a na řešení orientovaného člověka se silnými komunikačními dovednostmi na všech úrovních, který je připraven zapojit lidi a rád pracuje napříč odděleními.

Nabízíme vynikající podmínky, prostředí pro spolupráci, ve kterém můžete uplatnit svůj talent v dynamické a rostoucí společnosti. Pro tuto roli lze očekávat mzdu v minimální výši 55 000 Kč/měsíc v závislosti na kvalifikaci a zkušenostech.

Máte-li zájem o tuto náročnou pozici, zašlete nám prosím svou žádost (životopis a motivační dopis – jak v českém, tak pokud možno i anglickém jazyce) 
.

Tento inzerát můžete také někomu doporučit. 

Máte ve svém okolí někoho, komu by tato pozice slušela? Neváhejte zadat jeho e-mail a tím mu tento inzerát doporučit.

Manažer údržby a správy majetku (f/m/d) | Humpolec/ Česká republika