KARIÉRA V HSE

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ KVALITNÍ ČESKÉ VÝROBY, POJĎTE UDĚLAT KARIÉRU V HSE.

U nás se Vám bude líbit. Kromě velmi nadstandardních platových podmínek a řady zajímavých finančních i nefinančních benefitů nabízíme místo, kde Vás práce bude bavit. V zaměstnání trávíme velkou část života a v HSE děláme vše pro to, aby naše pracovní prostředí bylo inspirující a příjemné. My chodíme do práce rádi. A co Vy?

Technik podpory IT

Vaše role

Jako Technik podpory IT – pozice s výkonem práce v Humpolci, budete zodpovědný za podporu úrovně 1 a 2 pro všechny IT incidenty a požadavky na vylepšení, řízení změn a všechny infrastrukturní a síťové projekty. Budete podřízeni přímo regionálnímu IT Operations Managerovi.

Mezi vaše priority bude patřit správa každodenní podpory pro uživatele. Budete klíčovým přispěvatelem k údržbě IT služeb a implementaci matice nasazení IT v České republice, včetně upgradů lokálních sítí a IT prostředí. Kromě toho budete podporovat produkční týmy tím, že budete pracovat na incidentech a požadavcích na zlepšení, pokud je to nutné.

Vaše povinnosti

Vaše dovednosti a zkušenosti

Dobrý důvod, proč se připojit

Jednáme bezúhonně, investujeme do lidí, inspirujeme prostřednictvím inovací, plníme naše sliby a zlepšujeme se každý den.

Pro tuto roli hledáme pragmatického, procesně orientovaného a na řešení orientovaného člověka se silnými komunikačními dovednostmi na všech úrovních, který je připraven zapojit lidi a rád pracuje napříč odděleními.

Nabízíme vynikající výhody, prostředí pro spolupráci, ve kterém můžete uplatnit svůj talent, a dynamickou a rostoucí společnost s výjimečnými příležitostmi kariérního postupu. Pro tuto roli lze očekávat platový balíček v minimální výši 50 000 Kč/měsíc v závislosti na kvalifikaci a zkušenostech.

Máte-li zájem o tuto náročnou pozici, zašlete nám prosím svou žádost a CV v českém a v anglickém jazyce.

Tento inzerát můžete také někomu doporučit. 

Máte ve svém okolí někoho, komu by tato pozice slušela? Neváhejte zadat jeho e-mail a tím mu tento inzerát doporučit.

reakce na pozici "Technik podpory IT"