O společnosti HSE, spol. s r.o.

Historie

Firma HSE, spol. s r. o. Humpolec byla založena v únoru roku 1992 na místě bývalé Strojní traktorové stanice Humpolec a od té doby úspěšně působí na českém trhu. Firma byla založena německou právnickou osobou (firma BBE Briloner Bauerzeungnisse GmbH & Co) a fyzickou osobou (pan U. Marsch). V roce 2002 byl prodán desetiprocentní podíl rakouské firmě Novoferm GmbH.

Při vzniku firmy odcházela veškerá produkce do Německa k mateřské firmě. Po marketingovém průzkumu se následně začaly dveře a zárubně dodávat i na český trh, kde si našly své místo v objektech, jako jsou banky, hotely, nákupní střediska nebo jiné reprezentativní budovy. Současně s pronikáním na český trh firma pronikla i na rakouské trhy. Zde si našla partnery v podobě velkoobchodů se stavebním materiálem, kam dodává nemalou část své produkce. Část produkce se dodává i na ostatní trhy, jako je Maďarsko, Polsko.

Od roku 1992 se zabýváme výrobou a montáží dveří a zárubní, bezpečnostních nebo protipožárních uzávěrů na základě nejnovějších světových trendů. Nabízíme možnosti řešení rozměrů a tvarů individuálně dle přání zákazníka, provedení s polodrážkou i bez polodrážky, osazení mnoha typů závěsů. Standardní povrchovou úpravou je základová barva. Všechny výrobky lze ale dodat i žárově pozinkované či stříkané jakoukoliv práškovou barvou dle stupnice RAL.

Fotografie výrobního závodu společnosti HSE, spol. s r.o.
Fotografie výrobního závodu společnosti HSE, spol. s r.o.
Fotografie výrobního závodu společnosti HSE, spol. s r.o.

Sídlo firmy, výrobní prostory, doprava

Firma sídlí ve městě Humpolec, které leží na středu dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Má tak ideální polohu pro vývoz svých výrobků jak do ČR tak do Rakouska.

Dopravu zajišťujeme svými nákladními automobily. Firma vlastní 5 kamionů a využívá služeb soukromých autodopravců. Výrobky je možné vyzvednout osobně přímo ve výrobním podniku. Při kusové výrobě je možné produkty zaslat i sběrnými službami (Toptrans, PPD apod.)

Naše současnost

V roce 2018 jsme stali součástí nadnárodního koncernu JELD-WEN, založeného v roce 1960, se sídlem v Charlotte v Severní Karolíně. Společnost 
JELD-WEN, Inc. provozuje 117 výrobních závodů v 19 zemích, které se nacházejí především v Severní Americe, Evropě a Austrálii. JELD-WEN vyrábí a distribuuje širokou škálu interiérových i exteriérových dveří, dřevěných, vinylových a hliníkových oken a souvisejících výrobků pro použití v nové výstavbě, opravách a přestavbách jak obytných domů, tak i nebytových prostor budovy. Patříme do rakouské skupiny Domoferm GmbH und Co KG spolu se sesterskou společností BOS GmbH Best Of Steel.

Fotografie kanceláří společnosti HSE, spol. s r.o.
Fotografie doprava společnosti HSE, spol. s r.o.
Logo společnosti Jeld WenLogo společnosti DomofermLogo společnosti Best of steel