O SPOLEČNOSTI HSE

JIŽ 30 LET JSME VAŠÍM STRATEGICKÝM PARTNEREM. DĚKUJEME.

Již od roku 1992 se zabýváme výrobou a montáží zárubní, dveří, zasklívacích rámů a protipožárních uzávěr v nejvyšší kvalitě. Během 30 let své existence jsme se stali strategickým dodavatelem pro tisícovku architektů, projektantů a stavitelů nejen v Čechách, ale i v okolních státech Střední Evropy.

Díky zkušenostem našich loajálních zaměstnanců, špičkové technologické vybavenosti našeho výrobního závodu, vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje a v neposlední řadě díky Vaší důvěře v naše produkty a služby jsme se stali jedničkou na trhu a jasnou volbou pro mnoho profesionálů.

SPOJENÍ S JELD-WEN

V roce 2018 jsme se spojili s mezinárodním koncernem JELD-WEN a získali tak přístup k mnoha dalším zahraničním trhům, na kterých jako skupina úspěšně působíme. Naší srdcovou záležitostí a hlavní doménou však i nadále zůstává Česká republika a síť českých partnerských firem, pro které neustále zlepšujeme své služby a vyrábíme ocelové stavební elementy na míru potřebám konkrétních projektů.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

V roce 1992 založili pan U. Marsch se společností BBE Briloner Bauerzeungnisse GmbH & Co v Humpolci firmu HSE, spol. s r.o. v areálu bývalé Strojní traktorové stanice Humpolec. V roce 2002 byl prodán desetiprocentní podíl rakouské firmě DOMOFERM GmbH. Již od samého začátku svého působní na českém a středoevropském trhu je jedním ze základních stavebních kamenů našeho úspěchu profesionální vztah s našimi partnery. Držíme slovo. Stále hledáme nové cesty, jak svým partnerům pomoci v jejich spolupráci se zadavateli. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj. Pracujeme s nejlepšími materiály. Pracujeme s funkčními metodami řízení výroby. Zaměstnáváme špičkové odborníky.

Máte zájem o zárubně, dveře nebo požární uzávěry?

Potřebujete s čímkoliv poradit nebo chcete vytvořit cenovou nabídku?

Neváhejte nás kontaktovat, zkušený obchodně-technický tým je tu pro Vás.