PROTIPOŽÁRNÍ UZÁVĚRY

sESTAVY OCELOVÝCH PROTIPOŽÁRNÍCH DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ V PRÉMIOVÉ KVALITĚ

Unikátní konstrukce a technologické postupy výroby našich protipožárních uzávěr zajišťují vysokou odolnost, rozměrovou přesnost a spolehlivost.

Jsme českým lídrem v oblasti protipožárních dveří prémiové kvality, a přitom se můžete spolehnou na velmi příznivou cenu. Již 30 let vyrábíme protipožární uzávěry pro nové stavby i pro dodatečnou montáž.

V protipožárním provedení vyrábíme dveře s polodrážkou i bez polodrážky. V obou případech je samozřejmostí varianta bez prosklení, ale i s prosklením.

Odborné zaměření

Tým projektantů

Výroba na míru

Práškové lakování

Vlastní doprava

Odborná montáž

Příslušenství protipožárních uzávěr

Pro všechna dveřní křídla Vám dodáme příslušenství v souladu s požadavky na protipožární certifikaci. Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zákazníka s našimi pracovníky. Na všechna dveřní křídla jsme schopní namontovat příslušenství v souladu s požadavky na protipožární certifikaci:

  • elektrické zámky
  • samozavírače
  • řadiče křídel
  • bezpečnostní kování
  • panikové kování
  • EPS systémy

PŘEJÍT NA NABÍDKU TYPŮ DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ

Tvarem a provedením jsou protipožární uzávěry k nerozeznání od běžných dveří.
Protipožárním uzávěrem se rozumí sestava zárubní a dveří.

Vyrábíme širokou škálu atypických zárubní pro renovace objektů a pro novou výstavbu. Samozřejmostí je výroba na míru a barevné provedení dle vzorníku RAL.

Unikátní konstrukce našich dveří zajišťuje vysokou odolnost, rozměrovou přesnost a spolehlivost. Dveře vyrábíme i v atypických rozměrech dle přání zákazníka.

ocelové požarní dveře hse s polodrážkou

HSE 40 DPF

Jednokřídlové dveře s polodrážkou
Sendvičová konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu o nadstandardní tloušťce 0,75mm a protipožární výplní třídy DP1. Výplň dveřního křídla tvoří protipožární desky. Konstrukce je v místě závěsů a zámku zesílena ocelovými výztuhami. Dveře splňují nároky na protipožární odolnost v těchto hodnotách: E 30 / EI 30 / EW 30.

Uzávěr je dodáván standardně s kováním z broušené nerezové oceli které splňuje zátěžovou třídu 4. Cylindrická vložka je standardní součástí uzávěru. Uzávěr je osazen dvěma a více závěsy SIMONSWERK® dle požadavku zákazníka/hmotnosti křídla. Uzávěr může být doplněn samozavíračem GEZE TS 4000.

Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům?
Spojte se s naším obchodním týmem!