Protipožární uzávěry

Protipožární dveře jsou zkoušené jako protipožární uzávěr. Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o výrobky HSE Humpolec, tedy o ocelové protipožární dveře a ocelové zárubně.

Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm, případně 1 mm. Výplň dveřního křídla tvoří izolační ohnivzdorné desky. V místě zámku a závěsů jsou dveře zesíleny ocelovými výztuhami. Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů. Všechny protipožární uzávěry jsou zkoušeny v akreditovaných zkušebnách a mají potřebné certifikáty a atesty.

ocelové požarní dveře hse s polodrážkou

HSE 40 DPF

Jednokřídlové dveře s polodrážkou
Sendvičová konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu o nadstandardní tloušťce 0,75mm a protipožární výplní třídy DP1. Výplň dveřního křídla tvoří protipožární desky. Konstrukce je v místě závěsů a zámku zesílena ocelovými výztuhami. Dveře splňují nároky na protipožární odolnost v těchto hodnotách: E 30 / EI 30 / EW 30.

Uzávěr je dodáván standardně s kováním z broušené nerezové oceli které splňuje zátěžovou třídu 4. Cylindrická vložka je standardní součástí uzávěru. Uzávěr je osazen dvěma a více závěsy SIMONSWERK® dle požadavku zákazníka/hmotnosti křídla. Uzávěr může být doplněn samozavíračem GEZE TS 4000.

Dodatečné informace

Na všechna dveřní křídla jsme schopní namontovat  příslušenství v souladu s požadavky na protipožární certifikaci:

  • Elektrické zámky,
  • samozavírače,
  • řadiče křídel,
  • bezpečnostní kování,
  • panikové kování,
  • EPS systémy.
 

Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zákazníka s našimi pracovníky. Zvolený druh příslušenství musí mít protipožární atesty. Protipožární uzávěry se dodávají standardně bez zárubně.

Dveře dodáváme bez kování, prosklené dveře dodáváme beze skla, pouze se zasklívacími lištami.

Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům?
Spojte se s naším obchodním týmem!
HSE symbol bílý
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookies a Google analytics. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit Více