Ocelové zárubně

DESIGNOVÉ PRVKY MODERNÍ ARCHITEKTURY V PRÉMIOVÉ KVALITĚ

Unikátní konstrukce a technologické postupy výroby našich zárubní zajišťují vysokou odolnost, rozměrovou přesnost a spolehlivost

Jsme českým lídrem v oblasti ocelových zárubní prémiové kvality. Přitom se můžete spolehnou na velmi příznivou cenu. Již 30 let vyrábíme zárubně pro zděné i sádrokartonové příčky a dodatečnou montáž.

Vyrábíme širokou škálu atypických zárubní pro renovace starých objektů, na zalévání do betonových příček, rohové, nemocniční či kyvadlové zárubně. Samozřejmostí je výroba na míru a barevné provedení dle vzorníku RAL.

ZÁRUBNĚ A DVEŘE
V OREA HOTELU PYRAMIDA
Hned při první schůzce designérů bylo jasné, že výsledek bude dechberoucí.
Refrence
SVĚTELNÉ DVEŘE RAKOUSKÉHO GYMNÁZIA
Bouráme vzorec "zeď - zárubeň - dveře". Přidáváme nápad, design a světlo.
Reference
MODERNÍ PRŮMYSLOVÝ DESIGN SOUKROMÉHO BYTU
Industriální provedení zárubní a dveří, včetně těch posuvných. Nádhera.
Reference
Previous slide
Next slide

Odborné zaměření

Tým projektantů

Výroba na míru

Práškové lakování

Vlastní doprava

Odborná montáž

MODERNÍ ZÁRUBNĚ ČESKÉ VÝROBY

zárubně pro zděné příčky

Tyto zárubně jsou vodné pro montáž do klasického zdiva a také pro všechny systémy blokového zdiva

Zárubně pro sádrokarton

Zárubně osazené závěsovým kapsami a širokými krytkami pro montáž bez vyřezávání sádrokartonu.

Atypické
zárubně

Renovační zárubně, zárubně pro zalévání betonem, světlíkové, kyvadlové a nemocniční zárubně.

pro dodatečnou montáž

Zárubně pro montáž do hotových světlíků i obkládání původních zárubní. Dilatační a obložkové.

Ocelové zárubně pro zděné příčky

ocelová zárubeň HSE typ U univerzální zárubeň

Univerzální zárubeň

Typ: U, U-T

Univerzální zárubeň je určena jak pro přímé zazdívání do blokového zdiva systémů Ytong, Hebel a podobně, tak do klasického zdiva. Zdicí kotvy se dodávají podle druhu zdiva, do kterého je zárubeň určena. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ S světlíková zárubeň

Světlíková zárubeň

Tyy: S, S-T

Zárubeň je určena jak k zazdívání do hotových světlíků klasického zdiva, tak k přímému zazdívání. Zdící kotvy se dodávají podle druhu zdiva, do kterého je zárubeň určena. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ P průchozí zárubeň

Průchozí zárubeň

Typ: P

Zárubeň je určena jak k zazdívání do hotových světlíků klasického zdiva, tak k přímému zazdívání. Zdící kotvy se dodávají podle druhu zdiva, do kterého je zárubeň určena. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ R rohová zárubeň

Rohová zárubeň

Typ: R, R-T

Zárubeň je určena pro dodatečné zazdívání do hotových světlíků, především u nadměrně širokého zdiva. Společně s rohovou protizárubní RP tvoří estetické řešení tohoto problému. Tři zdící kotvy přibodované na každé stojně zaručují stabilní ukotvení. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).
ocelová zárubeň HSE typ RP rohová zárubeň rámovací

Rohová zárubeň rámovací

Typ: RP

Používá se jako protikus k rohové zárubni u nadměrně širokého zdiva nebo jako ochrana rohů průchozích světlíků. Tři zdící kotvy přibodované na každé stojně zaručují stabilní ukotvení. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm.


Ocelové zárubně pro sádrokartonové příčky

ocelová zárubeň HSE typ LZ zárubeň pro lehké zdivo

Zárubeň pro lehké zdivo

Typ: LZ, LZ-T

LZ zárubeň je určena pro sádrokartonové příčky a ostatní systémy lehkého zdiva. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE-těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).ocelová zárubeň HSE typ LZB zárubeň pro lehké zdivo

Zárubeň pro lehké zdivo

Typ: LZB, LZB-T 

LZb zárubeň je určena pro sádrokartonové příčky a ostatní systémy lehkého zdiva. Zárubeň je osazena závěsovými kapsami typu V-8615 a 15 mm širokými krytkami pro střelku a západku, čímž odpadá vyřezávání sádrokartonových desek v prostoru kování. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE-těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

Atypické ocelové zárubně

ocelová zárubeň HSE typ RZA renovační zárubeň

Renovační zárubeň

Typ: RZA, RZA-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou suchou montáž při renovaci starých objektů a pro použití v průmyslovém stavebnictví. Ocelové hmoždinky zaručují stabilní ukotvení do zdiva. Zárubeň se vyrábí standardně bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně). Ocelové hmoždinky nejsou součástí dodávky.

ocelová zárubeň HSE typ RSD rohová zárubeň se stínovou drážkou

Rohová zárubeň se stínovou drážkou

Typ: RSD, RSD-T

Zárubeň je určena pro dodatečné zazdívání do hotových světlíku, především u nadměrně širokého zdiva. Tři zdící kotvy přibodované na každé stojně zaručují stabilní ukotvení. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ USD univerzální zárubeň se stínovou drážkou

Univerzální zárubeň se stínovou drážkou

Typ: USD, USD-T

Zárubeň je určena pro přímé zazdívání nebo zalévání do betonových příček. Podlahové zapuštění je standardně 30mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V 8100 (dle typu zárubně).


ocelová zárubeň HSE typ SSD světlíková zárubeň se stínovou drážkou

Světlíková zárubeň se stínovou drážkou

Typ: SSD, SSD-T

Zárubeň je určena pro zazdívání do hotových světlíků nebo pro zalévání do betonových příček. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ UDF univerzální zárubeň s dvojitým falcem

Univerzální zárubeň s dvojitým falcem

Typ: UDF, UDF-T

Zárubeň je určena jak k přímému tak k dodatečnému zazdívání do klasického zdiva. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ SDF světlíková zárubeň s dvojitým falcem

Světlíková zárubeň s dvojitým falcem

Typ: SDF, SDF-T

Zárubeň je určena jak k zazdívání do hotových světlíků klasického zdiva, tak k přímému zazdívání. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ RR rohová renovační zárubeň

Rohová renovační zárubeň

Typ: RR, RR-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou suchou montáž při renovacích starých objektů a pro použití v průmyslovém stavebnictví. Ocelové hmoždinky zaručují stabilní ukotvení do zdiva. Zárubeň se vyrábí standardně bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně). Ocelové hmoždinky nejsou součástí dodávky.

ocelová zárubeň HSE typ K kyvadlová zárubeň

Kyvadlová zárubeň

Typ: K

Zárubeň je určena do stavebních prostorů, kde je nezbytné oboustranné otevírání dveří, jako kuchyně veřejného stravování a restaurací, sklady apod. Zárubeň je možné obdržet pro všechny druhy zdiva. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění. Závěsy nejsou součástí dodávky zárubně.


ocelová zárubeň HSE typ OP zárubeň s optickou polodrážkou

Zárubeň s optickou polodrážkou

Typ: OP, OP-T

Zárubeň je opatřena optickou polodrážkou na odvratné straně závěsů a tím vykazuje z obou stran shodné vnější rozměry a šířku profilů. Použití nachází v prostorách, kde stěny vykazují jakékoli horizontální linie (estetický aspekt). Zárubeň je možné obdržet pro všechny druhy zdiva. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ N nemocniční zárubeň

Nemocniční zárubeň

Typ: N, N-T

Zárubeň je určena pro nemocnice a ošetřovny. Náběhová hrana na odvratné straně závěsů slouží k navádění vodících koleček transportních lůžek. Alternativně je tato zárubeň používána jako OP-zárubeň (viz popis OP). Zárubeň je možno obdržet pro všechny druhy zdiva. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

ocelová zárubeň HSE typ DDZ dvoudveřní zárubeň

Dvoudveřní zárubeň

Typ: DDZ, DDZ-T

Zárubeň k přímému zazdívání do klasického zdiva, nebo s příslušnou kotevní technikou do systémových příček. Používá se především jako prostorové rozdělení hotelových a kancelářských objektů. Podlahové zapuštění je standardně 30 mm. Součástí dodávky je TPE – těsnění a čtyři nebo šest dveřních závěsů V-8100.


Ocelové zárubně pro dodatečnou montáž

ocelová zárubeň HSE typ DZ dvoudílná zárubeň

Dvoudílná zárubeň

Typ: DZ, DZ-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových světlíků jak klasického zdiva, tak lehkých příček. Přivařené trapézové kotvy umožňují přišroubování zárubně k ostění světlíku. Standardní provedení se dodává bez podlahového zapuštění. Součástí dodováky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy.

ocelová zárubeň HSE typ DZD dvoudílná zárubeň pro dodatečnou montáž

Dvoudílná zárubeň

Typ: DZD, DZD-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových světlíků jak klasického zdiva, tak lehkých příček. Přivařené trapézové kotvy umožňují přišroubování zárubně k ostění světlíku. Standardní provedení se dodává bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy.

ocelová zárubeň HSE typ DS dvoudílná zárubeň pro dodatečnou montáž

Dvoudílná zárubeň

Typ: DS, DS-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových stavebních světlíků. Další výhodou je suchá montáž ve finální fázy výstavby. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění, dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 a montážní kotvy. Šrouby a deformační kroužky nejsou součástí dodávky.

ocelová zárubeň HSE typ DSV dvoudílná zárubeň variabilní pro dodatečnou montáž

Dvoudílná zárubeň variabilní

Typ: DSV, DSV-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových stavebních světlíků. nastavitelnost ústí v rozsahu 25 mm předurčuje její široké použití při rekonstrukcích. Další výhodou je suchá montáž ve finální fázy výstavby. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění, dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 a montážní kotvy. Šrouby a deformační kroužky nejsou součástí dodávky.ocelová zárubeň HSE typ OZ obložková renovační zárubeň

Obložková renovační zárubeň

Typ: OZ, OZ-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž při renovacích starých objektů obkládáním původních zárubní. Spojení s původní zárubní je provedeno prostřednictvím jednostranných nýtů. Zárubeň se vyrábí standardně bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění. Závěsy jsou pevně přivařeny, spojovací materiál není součástí dodávky. OZ – zárubeň může být osazena jen dveřními křídly atypických rozměrů. Výškový rozdíl činí -8,5 mm a šířkový -17 mm oproti ČSN.

ocelová zárubeň HSE typ OZO obložková renovační zárubeň

Obložková renovační zárubeň

Typ: OZO, OZO-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž při renovacích starých objektů obkládáním původních zárubní, kde je nutné změnit směr otáčení křídla. Spojení s původní zárubní je provedeno prostřednictvím jednostranných nýtů. Zárubeň se vyrábí standardně bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění. Závěsy jsou pevně přivařeny. Spojovací materiál není součástí dodávky. OZO – zárubeň může být osazena jenom dveřními křídly atypických rozměrů. Výškový rozdíl činí -16,5 mm a šířkový -33 mm oproti ČSN.

ocelová zárubeň HSE typ USD-DZD dvoudílná zárubeň se stínovou drážkou

Dvoudílná zárubeň se stínovou drážkou

Typ: USD-DZD, USD-DZD-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových světlíků jak do klasického zdiva, tak lehkých příček. Tři přivařené trapézové kotvy umožňují přišroubování zárubně k ostění světlíku. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy.

ocelová zárubeň HSE typ UDF-DZD dvoudílná zárubeň s dvojitým falcem

Dvoudílná zárubeň s dvojitým falcem

Typ: UDF-DZD, UDF-DZD-T

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových světlíků jak klasického zdiva, tak lehkých příček. Tři přivařené trapézové kotvy umožňují přišroubování zárubně k ostění světlíku. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy.

ocelová zárubeň HSE typ USD-UDF-DZD, dvoudílná zárubeň se stínovou drážkou a dvojitým falcem

Dvoudílná zárubeň se stínovou drážkou a dvojitým falcem

Typ: USD-UDF-DZD, USD-UDF-DZD-T 

Zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do hotových světlíků jak klasického zdiva, tak lehkých příček. Přivařené trapézové kotvy umožňují přišroubování zárubně k ostění světlíku. Standardní provedení se vyrábí bez podlahového zapuštění. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy.

ocelová zárubeň HSE typ C-II obložková zárubeň

Obložková zárubeň

Typ: C-II

Zárubeň je určena pro montáž do systémových příček kontejnérů, opláštění ocelových hal, strojních kabin a podobných zařízení. Součástí dodávky je TPE – těsnění. Spojovací materiál není součástí dodávky.

ocelová zárubeň HSE typ DLZ dilatační zárubeň

Dilatační zárubeň

Typ: DLZ, DLZ-T

Zárubeň je určena pro průchody na rozhraní dvou stavebních těles, kde dochází k dilatačním pohybům. Zdící kotvy se dodávají podle druhu zdiva, do kterého je zárubeň určena. Součástí dodávky je TPE – těsnění a dva nebo tři dveřní závěsy V-8100 (dle typu zárubně).

NEZÁVAZNÁ KALKULACE A NÁVRH ŘEŠENÍ

30 let zkušeností z nás udělalo mistry svého řemesla. A to nejen v kvalitě našich výrobků, ale také kotevních systémů.

Pro realizaci všech služeb využíváme vlastní specialisty a ručíme za každý krok od zaměření po bezchybný provoz.

Můžete se spolehnout, že od nás získáte profesionální služby a výrobky prvotřídní kvality a designu. Připravíme pro Vás řešení na míru za skutečně výhodných podmínek.

Vašim projektantům dodáme vše potřebné pro vizualizace a výkresy a podpoříme je našim vlastním projekčním týmem.

Těšíme se na Vaši poptávku a spolupráci s Vámi.

Tým HSE

Můžeme Vám pomoci?

Spojte se s naším obchodním týmem.