Zasklívací rámy

DESIGNOVÉ PRVKY MODERNÍ ARCHITEKTURY V PRÉMIOVÉ KVALITĚ

Zasklívací rámy se vyrábějí v provedení pro sádrokartonové příčky, systémové montážní příčky a klasické zdivo. Svoje uplatnění nacházejí v kancelářích, školách, výrobních halách. Kombinací se systémem světlíkových zárubní vyřešíme i náročné požadavky architektů.

Standardně se rámy dodávají se zasklívacími lištami G 020. Zasklívací materiál není součástí dodávky.

Další varianty profilů vyrábíme na přání zákazníka. Zasklívací rámy je možné dodat i s dělícími příčkami. Síla skla je standardně 4 – 10 mm. Rámy pro silnější skla vyrábíme na zakázku.

Odborné zaměření

Tým projektantů

Výroba na míru

Práškové lakování

Vlastní doprava

Odborná montáž

Standardní profily

zasklívací profil HSE typ 10

Profil 10

Pro jednoduché zasklení
Profil 10 se používá při požadavku jednoduchého zasklení. Profil je možné upravit jak pro zazdění, tak pro montáž do sádrokartonových příček. Standardně se profil vyrábí pro sílu skla 4 – 10 mm. Zasklívací lišta je použita ocelová G 010. Na zakázku lze vyrobit profil pro silnější sklo. Výhodou je stejný vzhled jako většina zárubňových profilů HSE. Dají se tak kombinovat zárubně s rámy námi vyrobenými.
zasklívací profil HSE typ 11

Profil 11

Se zadním falcem
Profil 11 má podobné využití jako profil 10. Odlišností je pouze zadní falc.
zasklívací profil HSE typ 12

Profil 12

Pro dvojité zasklení
Profil 12 se používá při požadavku dvojitého zasklení. Profil je možné upravit jak pro zazdění, tak pro montáž do sádrokartonových příček. Standardně se profil vyrábí pro síly skel 4 – 10 mm. Zasklívací lišta je použita ocelová G 010. Na zakázku lze vyrobit profil pro silnější sklo. Výhodou je stejný vzhled jako většina zárubňových profilů HSE. Dají se tak kombinovat zárubně s rámy námi vyrobenými.

Dělící profily 1

Hliníkový dělící profil s ocelovou zasklívací lištou G 010.
Hliníkový dělící profil s ocelovou zasklívací lištou G 010.
Hliníkový dělící profil s ocelovou zasklívací lištou G 010.

Hliníkový dělící profil s hliníkovou zasklívací lištou G 040.

Dělící profily 2

Ocelový dělící profil se svařeným jeklem 15 x 30 mm, který slouží jako zasklívací lišta G 090.
Ocelový dělící profil se svařeným jeklem 15 x 30 mm, který slouží jako zasklívací lišta G 090 a dvěmi lištami G 010. Jedna z variant, jak se dá vyřešit požadavek dvojitého zasklení.
Hliníkový dělící profil s ocelovou zásklívací lištou G 010 pro šířku skla max 26 mm.
Ocelový dělící profil se svařeným jeklem 15 x 15 mm, který slouží jako zasklívací lišta G 040. Maximální šířka skla je 26 mm.

Dělící profily 3

Ocelový dělící profil se svařeným jeklem 15 x 15 mm, který slouží jako zasklívací lišta G 040. Maximální šířka skla je 26 mm.
Ocelový dělící profil s dvěma lištami G 010. Příklad dvojitého zasklení. Max. šířka skel je 8 mm.
Ocelový dělící profil s ocelovými zásklívacími lištami G 010 pro šířku skel max 26 mm.
Ocelový dělící profil se zaklívací lištou G 010. Maximální šířka skla je 26 mm.

Dělící profily 4

Ocelový dělící profil se svařeným jeklem 30 x 15 mm, který slouží jako zasklívací lišta G 050. Profil se používá při výrobě zárubní s dvojitou polodrážkou. Rozměry skla jsou min. 20 mm, max. 50 mm.

Ocelový dělící profil s dvěmi lištami G 010. Příklad dvojitého zasklení. Profil se používá při výrobě zárubní s dvojitou polodrážkou.

Ocelový dělící profil se svařeným jeklem 30 x 15 mm, který slouží jako zasklívací lišta G 050. Využitelné pro šířku skel max. 26 mm.

Ocelový dělící profil s lištou G 010 a svařeným jeklem G 050. Další varianta pro dvojité zasklení. Profil se používá při výrobě zárubní s dvojitou polodrážkou.

Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům?
Spojte se s naším obchodním týmem!