Zasklívací rámy

Zasklívací rámy se vyrábějí v provedení pro sádrokartonové příčky, systémové montážní příčky a klasické zdivo. Svoje uplatnění nacházejí v kancelářích, školách, výrobních halách. Kombinací se systémem světlíkových zárubní vyřešíme i náročné požadavky architektů.

Standardně se rámy dodávají se zasklívacími lištami G 010. Zasklívací materiál není součástí dodávky.

Další varianty profilů vyrábíme na přání zákazníka. Zasklívací rámy je možné dodat i s dělícími příčkami.

Síla skla je standardně 4 – 10 mm. Rámy pro silnější skla vyrábíme na zakázku.

Standardní profily

zasklívací profil HSE typ 10

Profil 10

Pro jednoduché zasklení
Profil 10 se používá při požadavku jednoduchého zasklení. Profil je možné upravit jak pro zazdění, tak pro montáž do sádrokartonových příček. Standardně se profil vyrábí pro sílu skla 4 – 10 mm. Zasklívací lišta je použita ocelová G 010. Na zakázku lze vyrobit profil pro silnější sklo. Výhodou je stejný vzhled jako většina zárubňových profilů HSE. Dají se tak kombinovat zárubně s rámy námi vyrobenými.
zasklívací profil HSE typ 11

Profil 11

Se zadním falcem
Profil 11 má podobné využití jako profil 10. Odlišností je pouze zadní falc.
zasklívací profil HSE typ 12

Profil 12

Pro dvojité zasklení
Profil 12 se používá při požadavku dvojitého zasklení. Profil je možné upravit jak pro zazdění, tak pro montáž do sádrokartonových příček. Standardně se profil vyrábí pro síly skel 4 – 10 mm. Zasklívací lišta je použita ocelová G 010. Na zakázku lze vyrobit profil pro silnější sklo. Výhodou je stejný vzhled jako většina zárubňových profilů HSE. Dají se tak kombinovat zárubně s rámy námi vyrobenými.
Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům?
Spojte se s naším obchodním týmem!
HSE symbol bílý
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookies a Google analytics. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit Více