O společnosti

Třicet let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků

Historie

Firma HSE, spol. s r. o. Humpolec byla založena v únoru roku 1992 na místě bývalé Strojní traktorové stanice Humpolec a od té doby úspěšně působí na českém trhu. Firma byla založena německou právnickou osobou (firma BBE Briloner Bauerzeungnisse GmbH & Co) a fyzickou osobou (pan U. Marsch). V roce 2002 byl prodán desetiprocentní podíl rakouské firmě Novoferm GmbH.

Při vzniku firmy odcházela veškerá produkce do Německa k mateřské firmě. Po marketingovém průzkumu se následně začaly dveře a zárubně dodávat i na český trh, kde si našly své místo v objektech, jako jsou banky, hotely, nákupní střediska nebo jiné reprezentativní budovy. Současně s pronikáním na český trh firma pronikla i na rakouské trhy. Zde si našla partnery v podobě velkoobchodů se stavebním materiálem, kam dodává nemalou část své produkce. Část produkce se dodává i na ostatní trhy, jako je Maďarsko, Polsko.

Od roku 1992 se zabýváme výrobou a montáží dveří a zárubní, bezpečnostních nebo protipožárních uzávěrů na základě nejnovějších světových trendů. Nabízíme možnosti řešení rozměrů a tvarů individuálně dle přání zákazníka, provedení s polodrážkou i bez polodrážky, osazení mnoha typů závěsů. Standardní povrchovou úpravou je základová barva. Všechny výrobky lze ale dodat i žárově pozinkované či stříkané jakoukoliv práškovou barvou dle stupnice RAL.

Nová etapa

V roce 2018 jsme stali součástí nadnárodního koncernu JELD-WEN, založeného v roce 1960, se sídlem v Charlotte v Severní Karolíně. Společnost JELD-WEN, Inc. provozuje 117 výrobních závodů v 19 zemích, které se nacházejí především v Severní Americe, Evropě a Austrálii. JELD-WEN vyrábí a distribuuje širokou škálu interiérových i exteriérových dveří, dřevěných, vinylových a hliníkových oken a souvisejících výrobků pro použití v nové výstavbě, opravách a přestavbách jak obytných domů, tak i nebytových prostor budovy.
Realizace ocelové dveře společnosti HSE, spol. s r.o.

Jsme součástí silné mezinárodní skupiny

Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Popis projektu:

Předmětem projektu je vzdělávání zaměstnanců, kterým bude dosaženo celkového růstu společnosti. Hlavním cílem projektu je zvýšení adaptability
zaměstnanců, a to prostřednictvím zvýšení odborné úrovně znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků, čímž dojde k zajištění souladu kvalifikační úrovně pracovní síly s potřebami zaměstnavatele ve vztahu k aktuálním požadavkům trhu
práce.

Cíle projektu: 

Zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce a zvýšit adaptabilitu starších pracovníků.

Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy HSE, spol. s r.o.

Číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013664

Tento projektu je spolufinancován Evropskou unií. 

Obrázek1