KARIÉRA V HSE

SKVĚLOU PRÁCI ODVÁDĚJÍ SKVĚLÍ LIDÉ

Jsme zámečníci a umělci v práci s ocelí. Naše týmy aktivně spolupracují s týmy našich partnerů – architektů, projektantů a stavitelů.  V tuto chvíli máme všechny pozice obsazené, ale naše dveře jsou stále otevřené. Rádi Vás přivítáme osobně u nás v HSE a pobavíme se o Vaší specializaci a našich projektech.

Hledáme kolegu ochotného spolupracovat v týmu se zodpovědným přístupem k práci, fyzicky zdatného. Práce ve dvousměnném provozu, víkendy volné, pracoviště Humpolec.

Hledáte vstupní příležitost ve světě financí, chtěli byste pracovat v mezinárodních a multifunkčních týmech a jste nadšeni controllingem? Pokud ano, můžeme vám nabídnout skvělou příležitost připojit se k nám, začít důkladným školením a následně budete působit jako kontaktní osoba ve všech finančních tématech. Pro posílení našeho controllingového týmu hledáme Junior Controllera s možností okamžitého nástupu v našem výrobním závodě v Humpolci.

Definition and management of EHS strategy

svářeči, lakýrníci, obsluha strojů, nakládka, balení, expedice, pomocní pracovníci lakovny, broušení a odmašťování, skladníci

Hledáte jistotu stabilního zaměstnání a zázemí silné mezinárodní společnosti, která má výbornou perspektivu na českém i evropském trhu? Zaměstnancům poskytujeme dlouhodobou podporu při zvyšování odborné kvalifikace.

CHCETE NÁM O SOBĚ DÁT VĚDĚT?

Vyplňte nám své kontaktní údaje, přiložte svůj životopis a my se s Vámi spojíme. 

Přejeme Vám úspěšný den