KARIÉRA V HSE

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ KVALITNÍ ČESKÉ VÝROBY, POJĎTE UDĚLAT KARIÉRU V HSE.

Již 30 let tvoříme v HSE umělecká díla. Naše výrobky jsou součástí hrdých interiérů mnoha firem, moderních budov a kanceláří, fasád, ale samozřejmě také bezpečných požárních únikových cest. Design. Perfektní provedení. Nejkvalitnější materiály. Bezkonkurenční služby. Jsme HSE.

Přidejte se k nám. Za odbornost, pečlivost a dobré nápady velmi dobře platíme. Peníze jsou vždy na první místě. To víme. Příplatek za odpolední směnu je u nás standardem. Odměny. Stravenky. Ale je toho mnohem více co získáte prací v HSE. Skvělá parta. Parkování přímo u firmy. Moderní interiér. Firemní park. Skvělá káva.

Jako Technik podpory IT – pozice s výkonem práce v Humpolci, budete zodpovědný za podporu úrovně 1 a 2 pro všechny IT incidenty a požadavky na vylepšení, řízení změn a všechny infrastrukturní a síťové projekty. Budete podřízeni přímo regionálnímu IT Operations Managerovi.

Mezi vaše priority bude patřit správa každodenní podpory pro uživatele. Budete klíčovým přispěvatelem k údržbě IT služeb a implementaci matice nasazení IT v České republice, včetně upgradů lokálních sítí a IT prostředí. Kromě toho budete podporovat produkční týmy tím, že budete pracovat na incidentech a požadavcích na zlepšení, pokud je to nutné.

Elektrikář – Vyhláška 50/78 Sb. §7 

U nás se Vám bude líbit. Kromě velmi nadstandardních platových podmínek a řady zajímavých finančních i nefinančních benefitů nabízíme místo, kde Vás práce bude bavit.

Nabízíme práci pro ostříleného praktika, který má ideálně zkušenosti na pozici kontrolora ve strojírenské výrobě a který se nebojí komunikace s větším počtem lidí. U nás nebudete jen položkou v seznamu a bezpečnost zaměstnanců je pro nás prioritou.

Definition and management of EHS strategy

svářeči, lakýrníci, obsluha strojů, nakládka, balení, expedice, pomocní pracovníci lakovny, broušení a odmašťování, skladníci

Hledáte jistotu stabilního zaměstnání a zázemí silné mezinárodní společnosti, která má výbornou perspektivu na českém i evropském trhu? Zaměstnancům poskytujeme dlouhodobou podporu při zvyšování odborné kvalifikace.

Šikovní lidé se u nás vždy uplatní

Nevybrali jste si z nabídky volných pracovních pozic? Nevadí. Šikovní a pracovití lidé se u nás vždy uplatní. Neváhejte nás kontaktovat, pošlete nám podrobnosti o hledané práci a životopis. Ozveme se Vám zpět.