PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘNÍ ELEMENTY

SESTAVY OCELOVÝCH PROTIPOŽÁRNÍCH DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Unikátní konstrukce a postupy výroby protipožárních uzávěr HSE zajišťují jejich vysokou odolnost, rozměrovou přesnost a spolehlivost. Vždyť jejich primární úlohou je ochrana života a zdraví.

Neodmyslitelnou součástí moderních protipožárních uzávěr je i atraktivní design, který vhodně doplňuje Genius loci interiéru budovy.

U nás naleznete řešení odpovídající předpisům a zákonům. V oboru zabezpečení prostor proti proniknutí plamenů, tepla a dýmu jsme lídrem na trhu již po dekády.

Odborné zaměření

Tým projektantů

Výroba na míru

Práškové lakování

Vlastní doprava

Odborná montáž

ŠIROKÁ ŠKÁLA TYPŮ A FUNKCÍ

V protipožárním provedení vyrábíme dveře s polodrážkou i bez polodrážky. V obou případech je samozřejmostí varianta bez prosklení, ale i s prosklením.

Protipožární uzávěry musí splňovat nejenže ochranu proti šíření ohně, tepla a kouře, také musí často splňovat funkce, které vyplývají z jejich umístění. Neváhejte se na nás obrátit i s požadavky na akustické, bezpečnostní nebo termoizolační vlastnosti.

CERTIFIKACE PRO ČESKOU REPUBLIKU

Protipožární uzávěry HSE jsou testované v akreditovaných zkušebnách PAVUS, a.s. nebo IBS GmbH. Dále jsou certifikované společností PAVUS, a.s. pro český trh.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PROTIPOŽÁRNÍCH UZÁVĚR

Pro všechna dveřní křídla Vám dodáme příslušenství v souladu s požadavky na protipožární certifikaci. Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zástupce zákazníka s našimi experty. Standardně dodáváme s protipožárními uzávěrami toto příslušenství:

PŘEJÍT NA NABÍDKU TYPŮ DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ

Tvarem a provedením jsou protipožární uzávěry k nerozeznání od běžných dveří.
Protipožárním uzávěrem se rozumí sestava zárubní, dveří a příslušenství.

Vyrábíme širokou normovaných i atypických zárubní pro renovace objektů a pro novou výstavbu. Samozřejmostí je výroba na míru a barevné provedení dle vzorníku RAL.

Unikátní konstrukce našich dveří zajišťuje vysokou odolnost, rozměrovou přesnost a spolehlivost. Dveře vyrábíme i v atypických rozměrech dle přání zákazníka.

AKTUÁLNÍ CENY celého sortimentu

Pro snadnou orientaci v ceníku naleznete hned v úvodu základní informace a technické názvosloví
s praktickými ukázkami. 

* CENY JSOU PLATNÉ OD 01.09.2022 DO VYDÁNÍ NOVÉHO CENÍKU, ZMĚNA CEN VYHRAZENA.

NEZÁVAZNÁ KALKULACE A NÁVRH ŘEŠENÍ

30 let zkušeností z nás udělalo mistry svého řemesla. A to nejen v kvalitě našich výrobků, ale také kotevních systémů.

Pro realizaci všech služeb využíváme vlastní specialisty a ručíme za každý krok od zaměření po bezchybný provoz.

Můžete se spolehnout, že od nás získáte profesionální služby a výrobky prvotřídní kvality a designu. Připravíme pro Vás řešení na míru za skutečně výhodných podmínek.

Vašim projektantům dodáme vše potřebné pro vizualizace a výkresy a podpoříme je našim vlastním projekčním týmem.

Těšíme se na Vaši poptávku a spolupráci s Vámi.

Tým HSE

ocelové požarní dveře hse s polodrážkou

HSE 40 DPF

Jednokřídlové dveře s polodrážkou
Sendvičová konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu o nadstandardní tloušťce 0,75mm a protipožární výplní třídy DP1. Výplň dveřního křídla tvoří protipožární desky. Konstrukce je v místě závěsů a zámku zesílena ocelovými výztuhami. Dveře splňují nároky na protipožární odolnost v těchto hodnotách: E 30 / EI 30 / EW 30.

Uzávěr je dodáván standardně s kováním z broušené nerezové oceli které splňuje zátěžovou třídu 4. Cylindrická vložka je standardní součástí uzávěru. Uzávěr je osazen dvěma a více závěsy SIMONSWERK® dle požadavku zákazníka/hmotnosti křídla. Uzávěr může být doplněn samozavíračem GEZE TS 4000.

Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům?

Spojte se s naším obchodním týmem